دوره های آموزشگاه

project

اولین خانه زبان با سیستم اموزش غیر مستقیم

یک English House (خانه انگلبسی) طراحی کرده ایم که در آن کودکان 3 تا 6سال به صورت تخصصی در محیطی شبیه خانه اما بصورت کاملا انگلیسی قرار گرفته و با آموزش غیر مستقیم در تمام مفاهیم و موضوعات مورد نیاز به صورت ناخوداگاه و تدریجی به زبان انگلیسی تسلط پیدا میکنند.

project

دوره تافل دکتری تخصصی پزشکی و پیراپزشکی (MHLE)

جهت شرکت در این دوره نیازی به داشتن پیش زمینه زبان انگلیسی نداشته و دوره از سطح مقدماتی شروع خواهد شد. در این 50 جلسه مهارت های لازم جهت شرکت در آزمونMHLE نیز پوشش داده شده و البته با توجه به فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد رشته های مختلف پیراپزشکی در این دوره از محیطی جذاب لذت خواهید برد.

project

دوره های عمومی مکالمه

سیستم آموزشی در کالج بر اساس کتاب هایNavigate و در یک دوره 11 ترمه طراحی شده است و هر ترم در یک فصل پوشش داده می شود .کلاس ها 2 روز در هفته برگزار شده، بر همین اساس با شرکت در دوره های عمومی درعرض 3 سال می توان به سطح پیشرفته زبان رسید.

project

تربیت مدرس زبان

دانشجویان گرایش های مختلف زبان معمولا بعد از فارغ التحصیلی احساس می کنند در آموزش عملی زبان ممکن است توانایی کافی نداشته باشند. در دوره تربیت مدرس زبان علاوه بر بخشهای تئوریک در آموزش می توان با تکنیک های مختلف آموزش زبان آشنا شده و شروع به تمرین تدریس عملی در فضایی کاملا متفاوت با دانشگاه کرد

project

دوره فشرده آیلتس مبتدی

این دوره مخصوص افرادی است که تجربه زبان آموزی بسیار محدودی داشته و یا فاقد تجربه زبان آموزی هستند. اما سعی دارند با توجه به نیاز خود در مقطعی کوتاه در امتحان آیلتس شرکت کنند. طول دوره 14 ماه بوده و درطول این 14 ماه فرد به سطح پیشرفته زبان رسیده و می تواند نمره حداقل 6 را درآزمون آیلتس کسب کند